Všeobecná diskuse o detektoru Fisher F-75 Ltd

bombero
Člen Detektor Group, Admin DG
Člen Detektor Group, Admin DG
Class: Universál - sbírám vše

Všeobecná diskuse o detektoru Fisher F-75 Ltd

Nový příspěvek od bombero » 02 úno 2014 15:10

Prosím všechny přispívající aby diskuzi o tomto detektoru směřovali sem do tohoto vlákna a ne do vlákna s popisem detektoru, děkuji :-).
XP DEUS + Garrett PRO-POINTER®

Obrázek
Trigro
Člen Detektor Group
Člen Detektor Group
Class:

Re: Všeobecná diskuse o detektoru Fisher F-75 Ltd

Nový příspěvek od Trigro » 19 zář 2018 22:17

Takže kolegovi jsem zapujčil detektor s 15 DD cívkou a požadal ho jestli by jej zašel vyzkoušet do menšího lesiku v minulosti v něm byl dostatek nejen nalezu ale i hledaču se vším možným s čím se da hledat. Fišu jsem mu přednastavil vysvětlil a sam jsem očekaval co tam najde .Po pravdě očekaval jsem 00 ale fakt je že vždy se da něco přejít. Přijel po 6 hodinach sedřeny jak boruvka z nálezu 2 mince a jeden knoflik ale asi kilo železa hlavně převladaly staré hřeby s tou velkou hlavičkou a z hloubky pře 30cm a víc .Samozřejmě že kopal všechno neboť byl natěšený z detektoringu kde se dival na detektorařské zpravy jak kolega tam hledal s fišou a s touhle velkou cívkou u českého meziříčí kde na poli našel asi 1000 minci a odevzdal je do muzea takže se tam bude chtít podívat.Podle něj se dal rozpoznat signal železa s přechodem do barvy ,signal hodně nestabilní ale kopal vše co kdyby to bylo pod železem.
Mně osobně by zajimalo co Michal-Vroblis má podobnou cívku jak se mu to na fišovi jeví železo v hloubce 30 + a jak signal nebotˇty hřeby obsahuji hodně příměsí proto jde do barvy a navíc silná koroze to umocňuje.Dosahově se uvádí německá přilba až do 120cm.
Trigro
Vroblis
Člen Detektor Group
Člen Detektor Group
Class: Nespecifikováno

Re: Všeobecná diskuse o detektoru Fisher F-75 Ltd

Nový příspěvek od Vroblis » 05 říj 2018 01:29

Ahoj, já už detík pár měsíců nedržel v ruce protože nemám čas a většinu času trávím na stavbě. Co se týče hřebů z větší hloubky, tak je to 50 na 50 - jde to mezi barvou a probroukává tam jemně železo, ale taky záleží jak ten hřeb leží a z jakého úhlu ho bereš nebo jestli ještě neleží něco poblíž něj.
Hledání je droga, občas mívám absťák
Fisher F 75 Ltd
Garrett ACE 250, EUROACE
Garrett Pro-Pointer
Odpovědět

Zpět na „Fisher F-75 Ltd“