Všeobecná diskuse k Nokta Pinpointer

bombero
Člen Detektor Group, Admin DG
Člen Detektor Group, Admin DG
Class: Universál - sbírám vše

Všeobecná diskuse k Nokta Pinpointer

Nový příspěvek od bombero » 12 bře 2015 09:12

Vlákno pro debatu o této dohledávačce ......
XP DEUS + Garrett PRO-POINTER®

Obrázek
Trigro
Člen Detektor Group
Člen Detektor Group
Class:

Re: Všeobecná diskuse k Nokta Pinpointer

Nový příspěvek od Trigro » 27 bře 2017 23:40

Takže cca po roce s dohledavačkou ano je dobra da se uznat , vynikající ale i ona má sve mouchy , jinak na los č 104 na jaře loni a Pali si možná vzpomene , když jsem vybral los z hromadky - před losováním a řekl to nemusí ani losovat - tenhle to vyhrává a jdu pro ní.
Občas při dohledávání se zasekne a je nutno ji vypnout a znovu náladit . Vyhodou je solidni provedení neboťje to už čtvrtá nebo pátá dohledávačka a zatím vydržela nejvíc ze všech v terénu.Dosahově se mi nezdá nijak nadprůměrna ale na dohledáni a kvalitou odolnosti velmi dobrá(vynikající).Srovnam ji napřiklad s deteknix dohledavačkou dosahově stejné ale rozdíl v kvalitě neskutečný ta po půl roce vynechavala , na reklamaci to nebylo , a aby fungovala stačila podložka do uzávěru - aby byl lepší tlak na kontakty, dále aby se baterka nehýbala tak vypodložit s obou stran , protože ty plasove drážky se buď vychodi nebo jsou tak volné od počatku to nevím , nenapadlo mně to vyzkoušet hned od počátku.Po roce mi z ní odpadl gumový knoflík sloužící k zapináni vibrací či audio , když sní zatřepete tak slyšíte jak v ní baterka (bez podložek)vibruje , což u nokty je asi nemyslitelné.Ale zase za tu cenu dosahově stejné no holt doladit a vychytat mouchy sám.
U Nokty to kvalitou provedení minimálně do záruky nehrozí.A asi bude fungovat déle než je záruční doba nebo jiné dohledávačky.
gabriel.7
Odpovědět

Zpět na „Nokta Pinpointer“