Oblečení a obuv hledače

Hamz
Člen Detektor Group
Člen Detektor Group
Class:

Oblečení a obuv hledače

Nový příspěvek od Hamz » 05 úno 2014 20:37

Tak já to tady z dovolením trochu načnu, do terénu jedině v maskáčích, jsem rád "neviditelný" pro své okolí, maskáče mám prostě rád a líbí se mi a jsou funkční, už od mala mě přitahovaly, proto jich mám doma pro celou armádu i dokonce uniformu vz. 63 co jsem si koupil snad v 15 letech :) pod blůzou nějaké termotriko, však to znáte.
Momentálně chodím v kanadách vz. 2000 od fy Prabos vcelku se mi osvědčily a dají se sehnat od vojáků poměrně levně :D já jsem si v týdnu koupil druhy do foroty, jsou měkčí a určitě pohodlnější, jak třeba vz. 60 nebo 90, ale asi méně trvanlivější.
Hamz
Člen Detektor Group
Člen Detektor Group
Class:

Re: Oblečení a obuv hledače

Nový příspěvek od Hamz » 06 úno 2014 20:52

MarekFox píše:... tak maskáče jedině, bez těch to nejde. Momentálně chodím v BW kompletu, protože je to docela pohodlný matroš a cenově se dá sehnat v pohodě. No a k tomu celoročně BW kanady udržovaný "globínem" a můžu s nima chodit potok nepotok. Už jsem si na to zvyk a když jdu ven (i bez detíku) tak raději oblíknu toto. 8-)
Já si v loni taky pořídil komplet BW, mile mě překvapilo jak jsou kalhoty pohodlné, chodím v nich raději jak v AČR 95tkách, u bot vz 2000 mě trochu vadí, že po delší době chození v mokru se kůže nacucá a propustí vodu.
Petr4
Člen Detektor Group
Člen Detektor Group
Class:

Nový příspěvek od Petr4 » 08 dub 2015 20:26

V sobotu jsem o tomto testu četl v novinách. Na internetu jsem viděl něco podobného ale podstatně dražší. Včera jsem to v místní lékárně objednal a dnes to přišlo. Cena 152 Kč, expirace do května 2016. Myslím že je to dobrá věcička pro nadcházející sezonu. Pár lidí už jsem po této nemoci viděl a je to běh na dlouhou trať. Tak třeba se Vám to také bude hodit.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
klata
Člen Detektor Group
Člen Detektor Group
Class:

Nový příspěvek od klata » 08 dub 2015 21:36

No nevím :?:
Boreliozu jsem mněl, ne z klíštěte ale z nějakého hmyzu, naštěstí se mi udělal ten červený flek takže to bylo hned viditelné a dalo se to jednoduše přeléčit.
Ty borelie se v krvi objeví až po nějakém čase, kdyby se to dalo tak jednoduše zjistit, jak je to v tom testu, určitě by se toho chytly zdravotní pojištovny v rámci úspor.
Preparovat takhle každé klíště? , co když to jako v mém případě klíště nebude, moc bych tomu nevěřil :?
bombero
Člen Detektor Group, Admin DG
Člen Detektor Group, Admin DG
Class: Universál - sbírám vše

Nový příspěvek od bombero » 09 dub 2015 00:41

No na mne klíšťáci nelezou, asi jim nechutnám, tak test nepotřebuji :kur: :lol: .
XP DEUS + Garrett PRO-POINTER®

Obrázek
Petr4
Člen Detektor Group
Člen Detektor Group
Class:

Nový příspěvek od Petr4 » 26 dub 2015 16:11

Vlaštovičníkov olej.pdf
Toto mně přišlo od známého, ale vyzkoušený to nemám
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Odpovědět

Zpět na „Vybavení hledače“